fbpx

O NAS

Safebox24 została stworzona przez specjalistów z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem z zakresu bezpieczeństwa, ochrony dóbr osobistych, bankowości oraz cyberbezpieczeństwa. Na bazie tych doświadczeń przygotowujemy wyjątkowe obiekty dla osób i firm, które chcą w szczególny sposób chronić swoje oszczędności, ważne dokumenty lub inne wartościowe przedmioty.

Safebox24 gwarantuje pełne bezpieczeństwo przechowywanych dóbr. Nasze obiekty są projektowane w oparciu o staranny dobór lokalizacji oraz najnowocześniejsze i sprawdzone technologie bezpieczeństwa. Każdy z naszych obiektów jest całodobowo monitorowany i nadzorowany.

Poza bezpieczeństwem fizycznym dodatkowym czynnikiem bezpieczeństwa jest starannie przygotowana polisa ubezpieczeniowa, obejmująca każdy obiekt oraz znajdujące się w nim mienie.

Safebox24 to nowoczesna usługa całodobowa, dostępna siedem dni w tygodniu. Nasze skrytki depozytowe są zawsze dostępne dla naszych Klientów. Obiekty skarbcowe Safebox24 są przygotowywane w sposób zapewniający najwyższy komfort, bezpieczeństwo, dyskrecję oraz miejsce parkingowe.

Gwarantujemy całkowitą poufność i dyskrecję użytkownikom naszych skrytek depozytowych. Nasze usługi oferujemy na najwyższym poziomie, przejrzystych zasadach i w przystępnej cenie.

Safebox24 – Bezpieczne skrytki depozytowe 24/7